Tabulka výsledků Z3V 2022


Řazení do kategorií probíhá automaticky na základě údajů evidovaých k jednotlivým závodníkům. Pokud jste zařazení špatně, uveďte své osobní údaje do správné podoby!

= kompletně skautský tým
= pouze ženský tým
= mix pohlaví
= mladý tým (věk týmu pod 40)

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
1.50 Jakub Gregora + Filip Gregora
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4405:00:1514:34:4109:34:26
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:19:59-8:-17:-5400:56:33

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
2.63Jan Málek + Lukáš Trumm
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6905:00:1416:55:5111:55:37
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:10:42-8:-6:-1203:38:43

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
3.34Lukáš Aliger + Marek Švec
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
205804:59:5216:22:4711:22:55
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:10:50-7:-3:-4204:08:23

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
4.7 David Svoboda + Vojtěch Žižka
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
7705:00:1016:46:0111:45:51
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:18:05-6:-34:-3604:53:10

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
5.62 Matyáš Hruška + Kryštof Hruška
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5004:59:5817:54:5612:54:58
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:39:56-6:-44:-1805:30:44

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
6.47Martin Šorma + Petr Mohyla
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6605:00:4018:42:5513:42:15
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:38:49-7:-31:-605:32:20

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
7.9 Martin Mrázek + Kryštof Šulc
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4005:00:2918:18:2413:17:55
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:27:04-7:-10:-605:40:45

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
8.3Jiří Pek + Michal Černý
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
9305:01:3714:20:1309:18:36
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:24:57-2:-50:0006:03:39

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
9.64Tomáš Rejfek + Ondrej Mohyla
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
7005:00:4717:46:3612:45:49
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:24:50-6:-4:-2406:16:35

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
10.19 Tereza Uherová + Jana Uherová
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6605:00:4915:52:4510:51:56
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:51:26-3:-18:-306:42:27

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
11.26 Jan Havelka + Jan Izák
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5805:00:4817:02:3912:01:51
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:22:46-4:-40:0006:59:05

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
12.10 Alena Matějáková + Ester Melichárková
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
404405:00:1717:05:2612:05:09
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:19:51-4:-29:-5507:15:23

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
13.17 Aneta Mifková + Babeta Donée
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
3805:00:0716:32:2311:32:16
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:21:56-3:-31:0007:39:20

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
14.11 Dominik Kovář + Martin Kovář
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5005:00:4919:20:5114:20:02
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:36:19-5:-44:-2407:59:19

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
15.41 Klára Perlíková + Václav Perlí­k
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
7505:00:3615:54:5310:54:17
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:10:22-2:-30:0008:13:55

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
16.40 Martin Skalický + Vojtěch Skalický
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6405:00:5016:59:0511:58:15
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:16:08-3:-19:-4908:22:18

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
17.56 Lucie Hoffmannová + Jana Lehká
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
7105:00:3116:23:2411:22:53
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:21:54-2:-32:0008:28:59

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
18.14 Martin Klimeš + Petra Antlová
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
204705:00:4018:46:2813:45:48
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:46:51-3:-24:0008:34:57

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
19.60Jan Bilek + Václav Kalvoda
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6405:00:1317:49:2112:49:08
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:49:16-3:-21:0008:38:52

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
20.5 Matěj Pitrák + Jakub Talas
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
3805:44:4220:04:4214:20:00
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:23:50-3:-14:0008:42:10

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
21.48 Kateřina Reslerová + Tomáš Resler
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
7105:00:3918:41:1013:40:31
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:11:40-2:-29:0008:59:51

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
22.32Jakub Jedounek + Patrik Hanacek
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6205:01:2918:43:3613:42:07
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:23:19-3:-15:0009:03:48

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
23.37 Michaela Veličková + Martin Rybka
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
205205:00:2819:18:2714:17:59
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:02:09-3:-10:0009:05:50

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
24.65 Vojtěch Doleček + Radek Novotný
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
3905:02:3419:16:1614:13:42
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:56:09-3:-4:0009:13:33

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
25.22 Ondřej Marek + Josef Velebný
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5405:00:4619:45:1914:44:33
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-03:12:32-2:-18:0009:14:01

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
26.25 David Jindra + Štěpán Jíra
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4005:01:3018:45:3413:44:04
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:59:58-3:-26:-3009:17:36

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
27.49Richard Kubec + Ondřej Dušek
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
204005:00:3118:03:4513:03:14
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:13:16-2:-31:0009:18:58

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
28.23 Lukáš Ryba + František Jareš
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6205:00:4217:58:4412:58:02
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:43:31-2:-53:0009:21:31

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
29.54 Michaela Kašparová + Marek Niesig
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4305:00:3218:39:4713:39:15
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:54:22-3:-15:0009:29:53

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
30.27 Radek Resl + Jan Šesták
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4005:01:4820:13:1715:11:29
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:16:30-3:-14:0009:40:59

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
31.46Jan Papajanovský + Zdeněk Machala
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5605:17:0818:30:4513:13:37
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:59:29-2:-27:0009:47:08

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
32.52 Alžběta Semrádová + Martin Šochman
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6505:02:1119:01:0213:58:51
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:03:37-2:-2:0009:53:14

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
33.43 Vilém Losenický + Jakub Losenický
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5005:00:4319:51:0014:50:17
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:56:49-2:-59:0009:54:28

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
34.24Radomír Paulus + vOJTĚCH KRAJSA
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6205:00:4718:46:2513:45:38
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:01:36-2:-48:0009:56:02

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
35.57 Jan Kosák + Hana Klímová
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5205:00:4119:58:4514:58:04
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:34:35-3:-18:0010:05:29

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
36.33 Magdaléna Aligerová + Barbora Skalická
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
205405:00:3719:25:3714:25:00
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:46:50-2:-23:0010:15:10

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
37.31Jan Sklenář + Thomas Aster
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5105:00:4118:51:4713:51:06
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:19:24-2:-16:0010:15:42

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
38.42Lukáš Horák + David Broďák
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6705:01:3420:25:2915:23:55
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:21:38-2:-39:0010:23:17

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
39.2 Matěj Zámostný + Matouš Moc
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
204205:01:3520:48:3815:47:03
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:14:45-3:-6:0010:26:18

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
40.28 Ondřej Vodička + Lukáš Fidler
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4105:01:4519:32:2814:30:43
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:54:41-3:00:0010:36:02

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
41.8Jan Krys + Jakub Ryčl
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6205:00:4321:00:4115:59:58
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:15:09-3:-8:0010:36:49

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
42.38 Michael Schlappl + Vojta Novotný
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4205:00:3521:24:1316:23:38
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:07:30-3:-27:-4910:48:19

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
43.20 Štěpán Filip + Zdeněk Češpiva
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4605:00:4519:33:0214:32:17
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:53:18-2:-46:0010:52:59

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
44.53 Marie Klímová + Kristýna Hodová
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
3605:01:3719:59:3214:57:55
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:38:49-2:-14:0011:05:06

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
45.44 Petr Bednář + Eva Komínková
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
7005:00:3021:20:5216:20:22
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:05:43-3:-3:-811:11:31

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
46.4 Iveta Wildová + krystof kubista
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4905:00:4520:57:0315:56:18
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:19:29-2:-17:0011:19:49

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
47.51 Michal Stengl + Aleš Biskup
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
7605:00:4419:56:0014:55:16
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:00:14-2:-35:0011:20:02

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
48.15 Honza Hásek + Antonín Kocourek
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
206905:00:3322:05:3417:05:01
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:37:40-3:-2:0011:25:21

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
49.16 Jiří Antoš + Michaela Ortlepp
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6205:00:3719:43:1914:42:42
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:04:12-1:-12:0011:26:30

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
50.35Roman Frank + Jakub Brichta
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5705:00:3219:17:1714:16:45
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:44:14-1:-58:0011:34:31

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
51.55 Hubert Dokoupil + Eliška Orlová
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
4005:00:2121:40:4116:40:20
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:46:41-3:-2:0011:51:39

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
52.18 Veronika Hobzová + Tomáš okřina
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6705:01:0421:13:4616:12:42
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:02:01-2:-14:0011:56:41

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
53.21 Jana Karaová + Jakub Kara
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
206305:00:1919:19:4514:19:26
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:07:22-1:-14:0011:58:04

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
54.36Vojtěch Saska + Martin Chotětický
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5605:00:3819:12:3214:11:54
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-00:40:48-1:-31:0012:00:06

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
55.6 Andrea Michalkova + Barbora Jandová
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6205:00:2721:20:5716:20:30
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:49:42-1:-31:0012:59:48

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
56.59 Jana Vaňousová + Zdeněk Dušek
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
6905:01:3822:04:0917:02:31
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:10:43-1:-36:0013:15:48

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
57.61 Pavla Hendrych Jírová + Šárka Osvaldová
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
8505:00:5522:06:4317:05:48
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-02:00:20-1:-42:0013:23:28

Výsledná poziceID týmuKategorieČlenové
58.12 Kristýna Šestáková + Tomáš Vrána
Věk týmuČas startuČas cíleČas na trati
5105:06:3422:55:0117:48:27
ČekačkyPenalizaceVýsledný časPodrobnosti
-01:43:37-1:-46:0014:18:50


Diskvalifikovaní



© 2022 Michal Jakl, verze 3.0.1